تبلیغات فضای مجازی

بهترین فضای تبلیغاتی با هر بودجه و بالاترین بازدهی

تعداد کاربران اینترنت در ایران در سال ۱۳۹۶ از مرز ۵۶ میلیون نفر گذشته و براساس تحقیقات جدید ایران طی سال‌های اخیر رشد چشمگیری در میزان کاربران اینترنت داشته است.

این رشد چشمگیر کاربران اینترنت باعث شده تا ایران در جمع ۲۰ کشوری که بیشتری کاربران اینترنت را دارند قرار بگیرد. همچنین ضریب نفوذ اینترنت در ایران (نسبت به جمعیت کل ایران) به رقم بسیار عالیه ۷۰ درصد رسیده برسد.

این عقیده وجود دارد که دسترسی به اینترنت روی تلفن‌های همراه نقش چشمگیری در افزایش تعداد کاربران اینترنت در ایران به ‌ویژه در سال‌های اخیر داشته است.

استفاده از اپلیکیشن های و فضاهای اشتراک گذاری اطلاعات همچون اینستاگرام ، فیسبوک ، تلگرام ، لینکدین ، توئیتر و . . . بیشترین حجم ترافیک مشترکین اینترنت ایران را در سطح بین الملل مصرف می کند.

با توجه به آمار و ارقام نسبت به نفوذ و ضریب تأثیر گذاری اپلیکیشن های پر بازدید می توان به جرأت گفت برا رسیدن به اهداف تجاری و تبلیغاتی استفاده از تبلیغات در فضای مجازی بهترین گزینه برای تولیدکنندگان ، بازرگانان ، سازمان ها و همچنین بهترین کمپین های تبلیغاتی می باشد.

تبلیغات کلیکی هوشمند

هوشمندانه برند و محصولتان را تبلیغ کنید

شما تقریباً با هر بودجه‌ای می‌توانید تبلیغات کلیکی را شروع کنید. می‌توانید در شبکه‌ای به گستردگی هزاران وب سایت و اپلیکیشن ایرانی، هوشمندانه‌تر و با بودجه تبلیغاتی کمتر، تبلیغات آنلاین را تجربه کنید. تنوع سایت‌ها و اپلیکیشن‌های این شبکه، پیام شما را به بهترین و گسترده‌ترین شکل به کاربران نمایش می‌دهد.

در شبکه تبلیغات کلیکی کارمانیا شما می‌توانید کمپین خود را به نحوی که می‌خواهید طراحی و تنظیم و کنترل کنید، انواع هدف‌گذاری را در کمپین اعمال کنید و با تکیه بر تکنولوژی تشخیص کلیک‌های غیر حقیقی بیشترین بهره را از این نوع تبلیغات ببرید.

تبلیغات همسان

هماهنگ تبلیغ کنید

احتمالا با مفهوم استتار کردن آشنا هستید. اولین گام در استتار کردن، همسان شدن با محیط پیرامونی است. تبلیغات همسان یا Native Ads در واقع هماهنگی و همسان شدن تبلیغات با محیط پیرامونی آن ها است. تبلیغات همسان راهکاری موثر برای جلوگیری از Ad Blindness و یا همان نادیده گرفتن هوشمند تبلیغات توسط کاربران است. بنر همسان، حاوی یک عکس و یک مطلب مرتبط با محتوای سایت است که در ادامه مطالب سایت و در قالب طراحی سایت میزبان نمایش داده می‌شود. این هماهنگی در شکل و محتوا باعث می‌شود تا کاربر به بنر تبلیغاتی اعتماد بیشتری کند و به جهت مرتبط یافتن آن با مطالب سایت، برای دیدن تبلیغ تمایل بیشتری از خود نشان دهد. اگر به دنبال تبلیغاتی هستید که با محتوای سایت هماهنگ هستند و کمتر تبلیغاتی به نظر می رسند، تبلیغات همسان به شما پیشنهاد می شود.هدف اصلی کمپین همسان، نمایش تبلیغات بر اساس رفتار و علایق کاربران است که با این روش از طرفی سعی در برآورده کردن انتظار آگهی‌دهندگان دارد و از طرفی اعتماد و تعامل را برای مخاطبان به همراه خواهد داشت. تبلیغات همسان از طریق جلب اعتماد کاربران شانس اشتراک گذاری اطلاعات و مطالب مربوط به برند را افزایش می‌دهد.

چرا باید از تبلیغات همسان استفاده کرد؟

  • تبلیغات همسان ۲۵ درصد بیشتر از سایر تبلیغات استاندارد دیده ‌می‌شود
  • ۴۱ درصد از برندها استفاده از تبلیغات همسان را در استراتژی بازاریابی خود قرار داده‌اند
  • تبلیغات همسان ۱۸ درصد خرید بیشتر را نسبت به دیگر تبلیغات رقم‌زده است.

تبلیغات بنری آنلاین

بهترین راه برای نمایش برند و محصولات شما

تبلیغات بنری در بهترین مکان ها در وب سایت های پر بازدید به شما اجازه می دهد تا با مالکیت جایگاهی ثابت در وب ‌سایت‌ های برتر، به تبلیغ برند و محصولات خود بپردازید. در واقع شما در ویترین پربازدید ترین وب‌سایت های کشور در معرض دید مشتریانتان قرارخواهید گرفت. این نوع تبلیغ در واقع تبلیغات بیلبوردی در فضای آنلاین است که در مکان مشخص و در بازه زمانی مشخصی در اختیار شما قرار می گیرد. تعداد نمایش پیام تبلیغاتی شما در جایگاهی مشخص، تاثیرگذاری آن را حداکثر خواهد کرد. در این راه ما در تمامی مراحل کمپین از طراحی بنر تا شناسایی بهترین سایت ها برای تبلیغات زود بازده در کنار شما هستیم.

تبلیغات در Google AdWords

گوگل ادوردز سرویس تبلیغاتی اصلی شرکت گوگل و سریعترین و پیشرفته ترین نوع تبلیغ وب محور

یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب جهان‌در سراسر جهان هزینه‌ای پرداخت می‌کنند. روش گوگل ادوردز تا حدودی بر اساس کوکی‌ها و قسمتی نیز بر پایه کلید واژه‌های تعیین شده توسط تبلیغ‌کنندگان است. این نتایج در بالای صفحه، سمت راست آن‌ها یا گاه زیر نتایج تبلیغات متنی کوچکی نشان داده می‌شوند. این تبلیغات از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادوردز ایجاد شده‌اند. قابلیت‌های ادوردز برای نمایش تبلیغات فقط محدود به این تبلیغات متنی یا تبلیغات در صفحه نتایج جستجوی وب نیست و بسیار متنوع‌تر و گسترده‌ تر است.سرویس ادوردز به مشتریان این امکان را می‌دهد که علاوه بر آن که سایت‌هایشان بر حسب رتبه‌ای که الگوریتم‌های گوگل به آن‌ها اختصاص داده ‌است در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود، بتوانند سایت‌ هایشان را در همان صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای کاربرانی که جستجوهایی مرتبط با کسب و کار و وب‌ سایت آن‌ها می‌کنند به صورت تبلیغات کوتاه در فرمت‌های مختلف به نمایش بگذارند. به این ترتیب صاحبان وب‌سایت‌ها می‌توانند با هزینه‌هایی به نسبت کم وب‌سایت و کسب و کار خود را در معرض دید کاربران قرار دهند. ممکن است شما در نتایج جستجو جایگاه خوبی نداشته باشید اما اگر به وب‌سایت و قابلیت تجاری خود اطمینان دارید می‌توانید با قدری هزینه در اولین صفحه نتایج جستجو حتی اولین وب‌سایتی باشید که کاربر با آن مواجه می‌شود. باقی کار با شما و کیفیت وب‌سایت و خدمات‌تان است که باید اعتماد مشتری را بتوانید جلب کنید.

تبلیغات ویدیویی

تبلیغات ویدیویی بهترین انتخاب برای برنده های برتر و صاحب نام

کمپین های تبلیغات ویدئویی هر روزه در حال تغییر اند و تبلیغات ویدیویی جدیدترین و موثرترین نوع تبلیغات در دنیای امروز است. استفاده از بزرگترین بستر اشتراک ویدیوی کشور (آپارات) ما این امکان را داریم تا فارغ از نوع کسب و کار شما، به گروه هدف تان نزدیک شده و پیام تبلیغاتی شما را به بهترین شکل انتقال دهیم.

فرصت‌های تبلیغاتی ویدیویی:

۱- پخش تضمینی ابتدای ویدیوهای آپارات (True View)

۲- سرویس شتاب دهنده آپارات (Boosting)

پخش تضمینی ویدیو True View

این نوع تبلیغ ویدیویی در ابتدای ویدیوهای آپارات قرار گرفته و به همین دلیل برای تیزرهای تبلیغاتی کمتر از ۳۰ ثانیه مناسب خواهد بود. کاربر پس از ۵ ثانیه، در صورت عدم تمایل به دیدن تیزر تبلیغاتی، می تواند آن را رد Skip کند و به تماشای ویدیوی مورد نظر خود بنشیند.

تبلیغات درون اپلیکیشنی

تصویری جدید برای آینده تبلیغات

فکر می کنید مردم بیشتر وقت خود را به چه ابزار دیجیتالی اختصاص می‌دهند؟ اپلیکیشن ها به سرعت در حال پیشرفت هستند و تبلیغات درون برنامه ای به شما این فرصت را می دهد تا به گروه هدف تان دقیق تر و در بهترین زمان ممکن نزدیک شوید.به صرفه بودن انواع تبلیغات کلیکی، بنری و ویدیویی در شبکه ای به گستردگی ۱۰.۰۰۰ اپلیکیشن موبایل، هماهنگی تبلیغات با انواع دستگاه های هوشمند، و همچنین امکان هدف گذاری های زمانی، مکانی، موضوعی، و رتبه ای، اثربخشی تبلیغات تان را بطور چشمگیری افزایش خواهد داد.در حال حاضر ۷۰٪ از کاربران موبایل حاضر نیستند برای بلاک کردن تبلیغات موبایلی پولی پرداخت کنند واین یعنی بازدهی بالا در نمایش تبلیغات شما در برنامه های پرکاربرد موبایلی.